Oj tak! Dzieje się, dzieje! 😀

To już dzisiaj. Dzisiaj wsiadam w auto i pędzę do Roncesvalles gdzie zaczynam swoje Camino de Santiago. I nadal nie mogę w to uwierzyć, że to już. Kiedy ten czas tak zleciał?

Rodzina, przyjaciele, moi uczniowie, Wy, a nawet sąsiedzi trzymają za nas kciuki. To znaczy za mnie i za mojego męża, który będzie mi towarzyszył w całej wyprawie. Dziękuję Ci Tomaszu, że zawsze jesteś u mojego boku, nieważne co wymyślę :*

Wszyscy się mnie pytają gdzie najlepiej nas “śledzić” i gdzie będziemy najbardziej aktywnie publikować nasz postęp. Chociaż już trąbiłam o tym parę razy na moim Facebooku to i tak pytania powracają jak bumerang 😛 Toteż informuję wszystkich jeszcze raz:

Najbardziej będę aktywna na Instagramie. Polecam zacząć mnie obserwować, gdyż planuję nagrywać filmiki, które są widoczne tylko dla tych, którzy mnie obserwują 🙂 Będziecie mieli okazję zobaczyć jak to tak naprawdę wygląda.

Oczywiście nie zaniedbam mojego Facebooka – Fiesta Siesta Blog Hiszpański. Tam też będę publikować najciekawsze zdjęcia i ciekawostki, które przytrafią się nam po drodze.

A teraz już zmykam, czas na Camino!

¡Buen camino!