Chcesz poduczyć się z hiszpańskiego przed twoim wyjazdem na wakacje? Nie masz czasu na szukanie i umawianie się z nauczycielem? A może po prostu chcesz wykorzystać przerwę od szkoły językowej i dalej ćwiczyć hiszpański? Mam coś dla Ciebie 🙂

PODRÓŻNICZY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO ONLINE

Wynajmujemy samochód, nie potrafimy znaleźć konkretnego miejsca, choć GPS mówi “jesteś u celu”, a może szukamy przewijaka dla bąbelka, a na koniec wlepiają nam mandat za złe parkowanie. O wczorajszych problemach żołądkowych i wizycie w aptece nie wspominając… To tylko namiastka tematów i sytuacji, które znalazły się w naszym kursie.

Kurs skonstruowany jest na bazie dialogów, które zostały napisane naturalnie, tak jak się mówi w Hiszpanii. Autorzy kursu, Anna i Julio, na co dzień mieszkają w Madrycie i hiszpański to dla nich chleb powszedni. Dlatego  w dialogach nie znajdziesz sztucznych konstrukcji, czy archaicznych wyrażeń.  Większość kursów online przerabia się samodzielnie, dlatego maksymalnie ułatwiliśmy Ci pracę, aby nauka była jeszcze przyjemniejsza. Każdy dialog został przetłumaczony na język polski. Nie ma takiej opcji, aby coś było niejasnego w całym kursie. Dodatkowo każdy dialog został nagrany przez autorów kursów, Anię i Julia oraz Alberto Navas González. Dzięki temu można osłuchać się z hiszpańskim przed wyjazdem. Co więcej, wszystkie nagrania możesz pobrać zbiorowo jednym kliknięciem i odsłuchiwać jeden po drugim jadąc autem czy gotując obiad.

W całym kursie znajdziesz prawie 300 interaktywnych ćwiczeń, które pomogą Ci opanować dane słownictwo. A podsumowujące quizy pod koniec każdego działu sprawdzą, czy wszystko dobrze zapamiętałeś.

Zobacz też przykładową lekcję z kursu

Zdecydowałyśmy z Anią, że udostępnimy dla wszystkich jedną lekcję z lotniska, oraz dla przykładu “dodatkowe ćwiczenia” z hotelu. Tak, abyście mogli zobaczyć jak wygląda struktura całego kursu i czy Wam odpowiada. Poniżej znajdziecie link do darmowej lekcji, oraz podgląd tematów omawianych w kursie.

Kurs zawartość

Rozwiń wszystko
Przykładowa lekcja
Podróżniczy Kurs

Autorzy kursu

Anna Orlak oraz Julio Jiménez Delgado — to właśnie ta polsko-hiszpańska para jest odpowiedzialna za powstanie kursu. To właśnie oni na bazie swoich podróżniczych doświadczeń napisali dla was dialogi, listy słówek i wyrażeń, a potem to wszystko nagrali. Ja, Ola Fraszewska, jestem odpowiedzialna za część ćwiczeniową. Kto już tu dłużej ze mną jest, to wie, że uwielbiam tworzyć ćwiczenia! Jeżeli chcecie poznać bliżej Anie i Julia, to koniecznie wpadnijcie do nich na Instagrama. Znajdziecie tam sporo hiszpańskich treści 🇪🇸🇪🇸🇪🇸