Blog

Kursy

Nauka

Księgarnia

SQRL Coffee - PERU

Szczegóły
Kraj pochodzeniaPeru
RegionChanchamayo
TypZiarno
WypalenieJasne
ParzenieMetody przelewowe
Wysokość upraw1300 m n.p.m
Gramatura250g
Cena44,99 zł

Kawowa rewolucja na Fieście! Nic tak nie pobudza do działania jak dobra książka, chęci do nauki i… kawa! Teraz możesz poczuć namiastkę Ameryki Łacińskiej w swoim domu. Sprawdź naszą pierwszą własną propozycję kawy – PERU.

Nasza kawa to:

Ekologiczne uprawy

Wybraliśmy region Chanchamayo ze względu na czystość i zdrowe podejście do prowadzonych plantacji. Kawy z tego regionu są uznawane za plantacje organiczne - pozbawione wszelkich środków chemicznych ochrony roślin.

Profesjonalne wypalanie

Dzięki współpracy z jedną z najlepszych palarni w Polsce jesteśmy w stanie stworzyć kawę o bardzo dobrej jakości i idealnym stopniu wypalenia do konkretnego ziarna.

Stworzona z miłości

Od lat interesujemy się kawą. Obecnie zainteresowanie przerodziło się w pasję. Cały proces rozpoczęliśmy od wyboru konkretnego ziarna, starannego wypalenia, aż po docelowe opakowanie. Dzięki kontroli od A do Z możemy zaprezentować Wam świetną kawę.

Piękne opakowanie

Jesteśmy znani z wyjątkowego pakowania swoich przesyłek.
Nie inaczej jest z naszą kawą. Wewnątrz opakowania kryje się hermetyczne opakowanie wraz ze struną i wygodnym otwarciem. Całość dopełnia eleganckie kartonowe opakowanie - w sam raz na prezent!

Polecana na prezent!

Piękne opakowanie sprawia, że nasza kawa idealnie nadaje się do wręczenia drugiej osobie 😉

Moje zakupy:0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0