O mnie

plaża w hiszpanii

Mam na imię Ola i jestem magistrem filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Śląskiego. Moja przygoda z hiszpańskim zaczęła się już dużo wcześniej niż na studiach, a dokładniej to jeszcze przed rozpoczęciem nauki w szkole średniej. Cała historia zaczęła się kiedy byłam na wakacjach rodzinnych w Barcelonie. Jest to miasto, które rzuciło na mnie zaklęcie, zaczarowało mnie. I od tego momentu zarówno kultura jak i język hiszpański są nieodłączną częścią mojego życia.

Jestem osobą dość energiczną, pomysłową oraz pozytywnie nastawioną do życia. Nie lubię nudy ani monotonii i mam nadzieję, że ta strona będzie mnie odzwierciedlać. Jeśli zawieje tu nudą, wyślij mi wirtualnego, mobilizacyjnego kopniaka, a na pewno sie poprawię 😀

Blog ten jest moim miejscem w Internecie gdzie mogę przekazać Wam hiszpańskiego bakcyla, niech on będzie “Waszą, moją Barceloną”.

Pomysł prowadzenia takiej strony/bloga pojawił się już parę lat temu, kiedy zaczęłam studia i potrzebowałam większej dawki ćwiczeń oraz informacji na wszelaki hiszpański temat. Niestety mało jest takich miejsc w języku polskim, więc musiałam szukać na stronach zagranicznych, co niestety często utrudniało mi zadanie. Dlatego jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości związane z hiszpańskim to śmiało do mnie napisz, postaram Ci się pomóc.

Mam nadzieję, że ta strona będzie Ci pomocna 🙂

A! I żeby być na bieżąco nie zapomnij zapisać się na mój newsletter 🙂