Blog

Kursy

Nauka

Księgarnia

Dlaczego Hiszpanie mówią ‘vale’ i co to naprawdę oznacza?

Jeśli byłeś w Hiszpanii lub miałeś styczność z językiem hiszpańskim, na pewno słyszałeś słowo "vale". Jest ono nieodłącznym elementem codziennych rozmów Hiszpanów. Ale co dokładnie oznacza i dlaczego jest tak popularne? Zanurzmy się w hiszpańskim słownictwie i kulturze, aby lepiej zrozumieć to tajemnicze słowo. Co to znaczy "vale"? W dosłownym tłumaczeniu "vale" oznacza "to jest w porządku" lub "dobrze". Jest to szybki i prosty sposób na wyrażenie...

Nasze bestsellery

Tekst o wydawnictwie

Kolokwialnie po hiszpański

dias de pelicula

ocho meses en espana

hiszpańskie czasowniki a2-b1

SZYBKA REALIZACJA

24h

Ponad 95% wszystkich zamówień jest realizowanych w mniej niż 24 godziny od momentu złożenia i opłacenia zamówienia.

AUTOMATYCZNE EBOOKI

~60 SEKUND

Wolisz wersje ebook? Wersja elektroniczna pojawi się na Twojej skrzynce pocztowej w kilka sekund po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

ZADOWOLENIA

100%

Od początku naszego sklepu obsłużyliśmy ponad 9000 zamówień. Przykładamy dużą wagę do jakości obsługi - jesteś w dobrych rękach 😉

Opinie o naszych książkach

Every time I visit Dental Studio, I get a warm cozy feeling of familiarity and friendship. I always feel safe during all my interventions here!

Mariana Lima

Patient

As a very sensitive patient, finding a secure place to get my dental work done was very important. I am glad I found Dental Studio, it's perfect!

George Phan

Patient

The combined services topped with amazing facilities and pleasant smiles all around this dental office, make the visit an absolute pleasure!

Jon Pata

Patient

The medical staff is incredibly well prepared, always on top of every challenge. They are also very nice and caring with each patient.

Kevin Muller

Patient

It has made going to the dentist an absolute pleasure. Before, I was always nervous and scared of doing it. The medical service is top notch!

Sandra Tempah

Patient

Finding a dental care physician can be challenging. I am glad I found this clinic, it combines great medical service with amazing patient care.

Marcus Blake

Patient

ZNAJDŹ MNIE NA INSTAGRAMIE @FIESTASIESTAPL

Moje zakupy:0
Brak produktów w koszyku!
Kontynuuj zakupy
0