Kurs: Muzyczny Hiszpański

  hiszpański kurs muzyczny
  Obecny status
  Nie zapisany
  Cena
  69 zl
  Zapisz się

  ¡Hola! Lubisz hiszpańską czy latynoską muzykę? Jeżeli tak, to ten muzyczny kurs będzie dla Ciebie idealny. Słuchając swoich ulubionych kawałków możemy w kółko powtarzać słówka, utarte wyrażenia, a nawet i całe zdania, które potem możemy zastosować w trakcie rozmowy z Hiszpanem. Przygotowałam dla Ciebie całą listę różnych piosenek, które są bogato językowo. Do każdej piosenki znajdziesz parę ćwiczeń, aby utrwalić występujące tam słownictwo. Jeżeli nie spodobała Ci się pierwsza, czy druga piosenka — nie zrażaj się. Starałam się wybierać różnorodne style muzyczne, tak aby każdy mógł coś dla siebie znaleźć. Piosenki po hiszpańsku dla każdego ❤️💛❤️

  A jeżeli chcesz, abym dodała tutaj jakąś hiszpańską piosenkę wraz z ćwiczeniami — śmiało do mnie napisz 😊 Sukcesywnie będę powiększać nasz kurs, aby dostarczać cały czas nowe treści.

  Pamiętaj jednak, że ten kurs jest dodatkiem do Twojej codziennej nauki hiszpańskiego. Nie jest to alternatywa dla standardowego kursu językowego. Ma ono stanowić urozmaicenie, oraz być w pewnym sensie powtórką Twojego hiszpańskiego. Poza samymi słówkami, czy zwrotami, zwrócisz uwagę też na formy gramatyczne występujące w piosenkach.

  piosenki po hiszpański

  Kurs zawartość

  Rozwiń wszystko
  Lekcja główna
  0% ukończono 0/1 kroki
  Lekcja główna
  0% ukończono 0/1 kroki
  Lekcja główna
  0% ukończono 0/1 kroki
  Lekcja główna
  0% ukończono 0/1 kroki
  1 z 2