O mnie

Cześć! Nazywam się Aleksandra Fraszewska i jestem …

🔸 nauczycielką języka hiszpańskiego. W zawodzie nauczyciela pracuję już 6 lat. Choć początkowo planowałam być tłumaczem i w tym kierunku się szkoliłam, to jednak nauczanie mnie w sobie rozkochało i to tym teraz zajmuję się zawodowo.

🔸 autorką bloga Fiesta Siesta, który w tym roku będzie obchodził swoje 5 urodziny. Jest to moje miejsce, w którym staram się zarazić pasją wszystkich czytelników i pokazać jak na co dzień można chłonąć język hiszpański.

🔸 autorką książek, a dokładnie Zeszytów Ćwiczeń. Jest to mój autorski projekt stworzony dla osób, które nie radzą sobie z gramatyką hiszpańską, uczą się same, lub które potrzebują dodatkowych ćwiczeń na dany materiał.

🔸 miłośniczką zwierząt i natury. Posiadam cudownego psa, który jest moją perełką w oczku. Bezcenne są dla mnie długie spacery po lesie w jego towarzystwie i delektowanie się leśnym otoczeniem.

🔸 zbzikowana na punkie wiewiórek oraz saren. Tropienie zwierząt i ich obserwacja to dla mnie najprzyjemniejsza rozrywka. Dlatego zdecydowałam, że moim wirtualnym pomocnikiem w nauczaniu będzie Rudiquita, czyli nasza fiestowo-siestowa wiewióra.

🔸 uzależniona od Netflixa i dobrych seriali. Nie ma dnia, abym do śniadania, czy wieczorową porą nie odpaliła aplikacji i zobaczyła chodź parę minut jakiejś produkcji. Dlatego na moim blogu znajdziecie tak dużo recenzji.

🔸 miłośniczką dobrego jedzenia. Choć sama nie lubię gotować, to uwielbiam wraz z mężem odwiedzać nowe knajpy i w ten sposób spędzać nasz wspólny czas.