Kochani! W związku z premierą najnowszej powieści Arturo Péreza-Revertego „Misja: Encyklopedia mam dla Was konkurs! Dzięki uprzejmości wyd. Znak mam dla Was aż 3 egzemplarze do rozdania 😀

Co trzeba zrobić?

Należy opublikować zdjęcie (max. 5), które pokazuje Wasze zamiłowanie do Hiszpanii. Brane będą pod uwagę tylko zdjęcia opublikowanie pod tym linkiem na Facebooku Fiesty Siesty. Spośród nadesłanych prac wybiorę zwycięskie 3, do których trafi egzemplarz powieści.

Liczę na Waszą kreatywność!

Macie czas do 28 maja!

¡Suerte!

Regulamin konkursu:

· Organizator: Aleksandra Fraszewska z bloga Fiesta Siesta.

· Konkurs trwa: od 24 do 28 maja 2017 do godziny 23:59.

· Zwycięzcy: Lista zwycięzców zostanie opublikowana na fanpage’u Fiesta Siesa-blog hiszpański w dniu 29 maja o godz. 12:00. Zwycięzcy mają 3 dni na zgłoszenie się i podanie swoich danych do wysyłki.

· Nagrody:  3 x książka Arturo Péreza-Revertego „Misja: Encyklopedia.”

· Uczestnikiem konkursu zostaje osoba, która opublikuje zdjęcie w komentarzu pod tym postem o konkursie. Zdjęcie ma przedstawiać zafascynowanie do kultury hiszpańskiej. Każdy uczestnik może opublikować max. 5 zdjęć.

· Pod uwagę będą brane wszystkie osoby, które wyślą swoje zdjęcie. Spośród wszystkich odpowiedzi zostaną wybrane 3 najciekawsze i najbardziej kreatywne.

· Koszt nadania nagród ponosi blog Fiesta Siesta. Nagrody nie są wysyłane poza granice Rzeczypospolitej Polskiej.

· Jeżeli zwycięzca nie zgłosi się do Organizatora do 3 dni roboczych lub nie poda swoich danych do wysyłki, to po tym terminie automatycznie zrzeka się nagrody, a organizator zobowiązuje się do wyłonienia kolejnej osoby.

·  Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.

· Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook. Dołączając do Konkursu, Uczestnik przekazuje dane osobowe Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook. Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a nie do serwisu Facebook.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHiszpański serial – Sé quien eres
Następny artykułÜ – co to jest w hiszpańskim?
¡Hola! Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie to zapraszam do zakładki O MNIE, tam znajdziesz moją historię. Besitos :*